Bauinvest - SPRZEDAŻ WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

01Podesty ruchome Podnośniki nożycowe elektryczne WYNAJEM

Podnośniki nożycowe elektryczne

Do prac wewnątrz hal i pomieszczeń lub na równym utwardzonym terenie.

Platforma podnosi się w pionie, a dodatkowy wysięg boczny można uzyskać poprzez wysunięcie ruchomej części pomostu na maksymalną długość do 110 cm

 

02Podesty ruchome Podnośniki nożycowe spalinowe WYNAJEM

Podesty ruchome Podnośniki nożycowe spalinowe

Platforma podnosi się w pionie, a wysięg boczny  uzyskujemy poprzez wysunięcie ruchomej części pomostu do 130cm. Wybrane modele podnośników są wyposażone w podpory stabilizujące umożliwiające rozstawienie na nierównym terenie. Dostępne modele z napędem 4x4 i blokadą mostów.

fPos

03Podnośniki teleskopowo-przegubowe diesel WYNAJEMWYNAJEM

Podnośnikio teleskopowo-przegubowe Spalinowe

Podnośniki koszowe o napędzie 4x4  sprawdzają się w trudnym terenie,  nawet na niestabilnym podłożu, napęd diesla uniezależnia wykonywane prace od zasilania eletrycznego.

Podnośniki teleskopowo-przegubowe pracują w pionie i posiadają wysięg boczny. Posiadamy również podnośniki o napędzie elektrycznym.

Podesty ruchome Zwyżki Podnosniki koszowe Podnośniki teleskopowe

WYNAJEM Częstochowa Śląsk Katowice

 

Podesty ruchome do wynajęcia Podnośniki koszowe wynajem Zwyżki Częstochowa ŚLĄSK Katowice Kraków
Dozory maszyn i konserwacja  - Badania UDT Częstochowa

Podesty ruchome spalinowe cechują się zdolnością do przemieszczania w trudnym terenie dzięki opcjonalnemu napędowi oraz skrętowi na cztery koła oraz blokadzie dyferencjałów.
 Zwyżki spalinowe nożycowe opcjonalnie wyposażone są w stemple poziomujące które umożliwiają wypoziomowanie podestu oraz pracę na wysokościach na nierównym terenie.
Podnośniki elektryczne cechują się mniejszymi gabarytami niż podnośniki spalinowe. Umożliwia to łatwe przemieszczanie się wewnątrz pomieszczeń – szerokość podnośników zaczynająca się już od 76cm.
Wysokość nie przewyższająca 2 metrów co pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się przez standardowe drzwi.
Nożycowe podesty o napędzie spalinowym umożliwiają ciągłą pracę w terenie otwartym, na nieutwardzonym podłożu.
Nożycowe podesty o napędzie elektrycznym umożliwiają pracę montażowe, instalacyjne i wykończeniowe w obiektach zamkniętych oraz na zewnątrz na utwardzonym podłożu.
Platforma podnosi się w pionie a dodatkowy wysięg boczny uzyskuje się poprzez rozsunięcie pomostu o maksymalną długość 1,50 m
Podnośniki koszowe Częstochowa zawsze dostarczamy na czass, Na terenie Częstochowy i śląska w przystępnych cenach
To co Nas wyróżnia na tle konkurecji to bardzo sprawny serwis podnośników koszowych, zwyżek, podestów ruchomych - Państwa czas i praca - są dla Nas najważniejszym wyznacznikiem.